Patronat Honorowy

Patronat

Partnerzy Merytoryczni

Partner

Firmy Współpracujące

Patronat Medialny

Seminarium odbędzie się bezpośrednio przed III Ogólnopolskim Forum Specjalistycznym „Drogowe Nawierzchnie z mieszanek mineralno – asfaltowych oraz betonu cementowego – NAWIERZCHNIE DROGOWE 2015” (26-27 listopada 2015 r.). I Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne "Wzmacnianie i remonty konstrukcji nawierzchni drogowych – WZMACNIANIE NAWIERZCHNI 2014”, które odbyło się w listopadzie 2014 r. w Krakowie wzbudziło bardzo duże zainteresowanie, wzięło w nim udział około 180 osób.

Poza przeglądem aktualnych rozwiązań inżynierskich, uwarunkowań formalnych i bieżących badań, podczas Forum WZMACNIANIE NAWIERZCHNI 2015 zamierzamy stworzyć okoliczności sprzyjające szerokiemu zaprezentowaniu wyników najnowszych badań oraz najciekawszych realizacji praktycznych w zakresie wzmacniania nawierzchni.

 

XIV wydarzenie z cyklu

KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka – praktyka – biznes

Seminarium WZMACNIANIE NAWIERZCHNI 2015 ma za zadanie uporządkowanie wiedzy zarówno technicznej jak i w zakresie obowiązujących przepisów prawa i
wytycznych, omówienie aspektów praktycznych stosowania różnych technologii wzmocnień nawierzchni, kosztów ich realizacji, trwałości oraz aktualnych trendów rozwojowych.

Podczas dotychczasowych wydarzeń z cyklu Konferencje Specjalistyczne z zadowoleniem obserwowaliśmy gorącą polemikę i wymianę poglądów. Liczymy, że i tym razem będzie podobnie bo w czasie dialogu rodzą się często nowe pomysły na rozwiązanie problemów.

Zasadniczym celem Seminarium WZMACNIANIE NAWIERZCHNI 2015 jest danie sposobności Uczestnikom wzięcia czynnego udziału w dyskusji, zadania możliwie wielu szczegółowych pytań ekspertom i dostawcom urządzeń i technologii oraz stworzenie listy problemów koniecznych do rozwiązania w przyszłości.

Serdecznie zapraszamy do udziału
Komitet Organizacyjny

© 2011 Media-Pro Polskie Media Profesjonalne Ewelina Nawara. Wszelkie prawa zastrzeżone.