Patronat honorowy


  Maria Wasiak 

Minister Infrastruktury i Rozwoju

 

Tadeusz Trzmiel IZastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Inwestycji i Infrastruktury


Stanisław Żmijan
Przewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury

 


Ewa Tomala-Borucka
Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad

 

Patronat

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

Sponsorzy

Firmy współpracujące

 

 

 

Patronat medialny

Obiekty inynierskie m-w-t kontra

winieta drogi 10 2011 kontra

Seminarium odbędzie się w dniu 25 listopada 2014 roku w BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL **** przy ul. Opolskiej 14a w Krakowie.
Warunkiem uczestnictwa w Seminarium jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia uczestnictwa e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dokonanie wpłaty na konto:
Media-Pro Polskie Media Profesjonalne Ewelina Nawara
BRE BANK 38 1140 2004 0000 3402 7261 6140
z dopiskiem „Wzmacnianie Nawierzchni 2014" i nazwiskami uczestników.
Opłata za udział 1 osoby w Seminarium wynosi 500,00 zł + VAT (615,00 zł brutto).

Prenumeratorom miesięcznika „Drogi”, „Obiekty Inżynierskie” oraz Pakietu ("Drogi" + "Obiekty Inżynierskie") przysługuje 15% zniżki. Liczba osób korzystających z rabatów dla prenumeratorów nie może przekroczyć liczby subskrybowanych egzemplarzy. Cena prenumeraty rocznej miesięcznika "Drogi" wynosi 318 zł brutto (10 wydań), kwartalnika "Obiekty inżynierskie" 136 zł brutto (4 wydania).
Pobierz formularz zamówienia prenumeraty.
Uczestnikom całych Krakowskich Dni Nawierzchni 2014, na które składają się I Ogólnopolskie Seminarium Specjalistyczne "Wzmacnianie i remonty konstrukcji nawierzchni drogowych - WZMACNIANIE NAWIERZCHNI 2014" oraz II Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne „ Drogowe nawierzchnie z mieszanek mineralno – asfaltowych oraz z betonu cementowego – NAWIERZCHNIE DROGOWE 2014" przysługuje dodatkowa zniżka w wysokości 100,00 zł netto (123,00 zł brutto).

Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona. O ostatecznym przyjęciu zgłoszenia uczestnictwa decyduje kolejność wpłat.

Opłata za udział obejmuje:
- udział w Seminarium;
- materiały konferencyjne;
- przerwy kawowe, obiad, kolacja,
- bezpłatny parking przed hotelem

NOCLEGI


Opłata za udział w Seminarium nie obejmuje kosztów zakwaterowania oraz dojazdu.
Organizatorzy zarezerwowali miejsca w BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL **** na noc 25/26 listopada 2014. Na hasło „WZMACNIANIE NAWIERZCHNI 2014" otrzymają Państwo preferencyjną cenę pokoju: 199 zł za pokój 1-osobowy lub 2-osobowy za dobę ze śniadaniem w formie bufetu oraz bezpłatny wstęp na basen i saunę.
Istnieje również możliwość rezerwacji pokoi w hotelu HOLIDAY INN EXPRESS**** położonym w bezpośrednim sąsiedztwie. Na hasło „WZMACNIANIE NAWIERZCHNI 2014" otrzymają Państwo preferencyjną cenę 165 zł za dobę za pokój 1-osobowy lub 2-osobowy ze śniadaniem.
Liczba miejsc jest ograniczona. Preferencyjne ceny dotyczą również rezerwacji na noc 24/25 listopada.
Prosimy o dokonanie rezerwacji i płatności we własnym zakresie.

Kontakt do recepcji hotelu BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL ****:
tel. (12) 37-63-700 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.bestwesternkrakow.pl
Kontakt do recepcji hotelu HOLIDAY INN EXPRESS****
tel. +48 12 614 57 00 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.krakowexpress.pl

Oba hotele posiadają wspólny, bezpłatny dla uczestników Seminarium parking.